![](/wp-content/themes/yootheme/cache/9e/4dc70fcd-b353-4a37-893d-ad767ab675d1-4-9e05dfa7.jpeg)
ΑΕΑΠ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-3 (Γυναίκες)
Σε ένα παιχνίδι με πολλές άμυνες και φάσεις διαρκείας η ομάδα της Αγίας Παρασκευής μπορεί να έχασε με 3-0, όμως ανέδειξε τον αγωνιστικό της χαρακτήρα φτάνοντας μια ανάσα από την κατάκτηση του δεύτερου και τρίτου σετ απέναντι σε μία ομάδα με αναμφισβήτητη δυναμική. Στο δεύτερο σετ η ομάδα μας ήταν μπροστά με 24-23 όπου και ηττήθηκε τελικά με 26-24. Στο τρίτο σετ οι δυο ομάδες ήταν κοντά στο σκορ, ωστόσο η επικράτηση έγινε από την ομάδα του Μίλωνα με τελικό σκορ 25-19.