![](/wp-content/themes/yootheme/cache/ff/4dc70fcd-b353-4a37-893d-ad767ab675d1-1-scaled-ff27e5a0.jpeg)
ΑΕΑΠ – ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-3 (Γυναίκες)
Η γυναικεία μας ομάδα γνώρισε την ήττα με τελικό σκορ 0-3 απέναντι στη συγκροτημένη και μαχητική ομάδα της Αργυρούπολης. Στα δύο πρώτα σετ έκανε πολυ καλή εμφάνιση, ακολουθώντας σωστα την τακτική της και χάνοντας μόνο στις λεπτομέρειες. Στο τρίτο σετ η ομάδα μας έμεινε από δυνάμεις με αποτέλεσμα να ακολουθήσουν αρκετά λάθη και να μην καταφέρει να αποτρέψει το αρνητικό αποτέλεσμα. Η προσπάθεια για να διεκδικησουμε τη νίκη συνεχίζεται στον επόμενο, εκτός έδρας, σημαντικό αγώνα κόντρα στην ομάδα του Ρεθύμνου.