![](/wp-content/themes/yootheme/cache/63/b246be24-7abe-436e-9f72-b7be53d7d495-4-635b0676.jpeg)
ΑΕΑΠ – ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 0-3
Η ομάδα των γυναικών ηττήθηκε 3-0 στον χθεσινό αγώνα απέναντι στην αξιόμαχη ομάδα του Αστέρα Αγίου Δημητρίου. Η ομάδα δεν κατάφερε να πιέσει αποτελεσματικά στο σέρβις και να αμυνθεί της επιθετικής δυναμικής της αντίπαλης ομάδα. Ωστόσο, τα δύο σετ χάθηκαν στον πόντο με σκορ 23-25 δείχνοντας το θετικό αγωνιστικό πρόσωπο της ομάδας μας και τις επικείμενες δυνατότητές της.21 ΝΟΕ 2022