![](/wp-content/themes/yootheme/cache/3e/4dc70fcd-b353-4a37-893d-ad767ab675d1-2-scaled-3e1989e1.jpeg)
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΕΑΠ 3-0 (Γυναίκες)
Στη δεύτερη αγωνιστική του β’ γύρου η γυναικεία μας ομάδα γνώρισε την ήττα με 3-0. Η ταλαιπωρία του πολύωρου ταξιδιού στο Ρέθυμνο και η αναστάτωση των απαγορευτικών δεν άφησε ανεπηρέαστη την αγωνιστική απόδοση της ομαδας όπου στα δύο πρώτα σετ δεν κατάφερε να είναι ανταγωνιστική. Η αντίδραση ήρθε στο τρίτο σετ χωρίς αυτό να είναι αρκετό για να αποσοβήσει την ήττα. Η προσοχή πλέον στρέφεται στον κομβικό αγώνα με την Ηλιούπολη το επόμενο Σάββατο.