![](/wp-content/themes/yootheme/cache/47/396341624_3614046055508622_4237177631873992827_n-47eb6744.jpeg)
ΑΕΑΠ – ΑΕ Γκράβας 2-3 (Άντρες)
Το αντρικό μας τμήμα έπαιξε το 3ο αγώνα του πρωταθλήματος εναντίον της ομάδας της Γκράβας. Χάσαμε τελικά με 2-3, γεγονός που οφείλετε σε μεγάλο βαθμό στο τραυματισμό και στις επαγγελματικές υποχρεώσεις κάποιον αθλητών, γεγονός που ανάγκασε τον Προπονητή μας Ακη Πούλιο να παίξει χωρίς 3 βασικούς παίκτες του.
Ο αγώνας ήταν δύσκολος και με πολλές εναλλαγές συναισθημάτων.
Το πρωτάθλημα συνεχίζεται και αναμένουνε με ενδιαφέρον τον επόμενο αγώνα με την ομάδα του Εθνικού.