![](/wp-content/themes/yootheme/cache/a3/received_1194880795011629-a35e2aa9.jpeg)
Στα Play off ανόδου η Γυναικεία ομάδας μας.
Καθαρή νίκη με 3-0 για τη γυναικεία μας ομάδα, η οποία πιστοποίησε τη διαφορά δυναμικότητας απέναντι στην ομάδα των Αμπελοκήπων. Η νίκη αυτή κατέταξε την ομάδα μας στην τέταρτη θέση της κανονικής περιόδου του φετινού πρωταθλήματος. Η ομάδα μας έπαιξε αποτελεσματικά, δεν επέτρεψε τον αντίπαλο να αποκτήσει το προβάδισμα και σφράγισε το εισιτήριο για τα play off ανόδου. Σημαντική η συμμετοχή της Καραπιπέρη Στέλλας, από το τμήμα των παγκορασίδων. Τα σετ ολοκληρώθηκαν με 16-25, 20-25, 19-25.