![](/wp-content/themes/yootheme/cache/89/DSC_8055-scaled-8940d2de.jpeg)
ΟΦΗ – ΑΕΑΠ 3-1 (Γυναίκες)
Την Κυριακή η γυναικεία μας ομάδα ηττήθηκε από την γηπεδούχο ομάδα του ΟΦΗ με 3-1. Στο πρώτο σετ η ομάδα μας κατάφερε να επικρατήσει με 27-25. Στα δεύτερο σετ η ομάδα του ΟΦΗ πάτησε γκάζι και άνοιξε τη διαφορά, με αποτέλεσμα το σετ να τελειώνει με 25-18. Στα δυο επόμενα σετ η αντίπαλη ομάδα ήταν πιο αποτελεσματική πάνω στο φίλε, προπορεύτηκε για όλο το υπόλοιπο παιχνίδι και κατέκτησε τη νίκη. Το τρίτο και τέταρτο σετ ολοκληρώθηκαν με 25-17, 25-21.